ПОСЛУГА ТЕРМІНИ ЦІНА
Тимчасова посвідка на проживаннявід 15 робочих дніввід 3000 грн
Продовження тимчасової посвідки на проживаннявід 3 робочих дніввід 2700 грн.
Постійна посвідка на проживаннявід 2 місяціввід 4000 грн.
Оформлення іноземцям громадянства Українивід 12 місяціввід 3000 грн.

Наша компанія пропонує послуги отримання посвідки на проживання особам, що не перебувають у громадянстві України і є громадянами (підданими) іншої держави. Простіше кажучи, іноземцям.
Відповідно до законодавства України, іноземці чи особи без громадянства можуть іммігрувати в Україну на постійне проживання або прибути на певний термін. Такі особи отримують посвідку на проживання.
Посвідка на постійне проживання – документ, що підтверджує право іноземця або особи без громадянства на постійне проживання в Україні.
Після прибуття іммігранта, він зобов’язаний у п’ятиденний термін звернеться до органів з питань міграції за місцем проживання із заявою на отримання постійного виду на проживання. Після звернення, в тижневий термін орган зобов’язаний видати документ.
На словах це дуже просто, але, як показує практика, бюрократична машина нашої держави працює не на користь потенційних іммігрантів.
Юристи-професіонали з відділу з питань громадянства в максимально стислі терміни допоможуть підготувати пакет документів, необхідних для отримання постійного або тимчасового дозволу на проживання в Україні, проведуть відповідний аналіз і докладуть усіх зусиль, щоб потреби клієнта були максимально задоволені, а інтереси не обмежувалися.
Для отримання посвідки на проживання ми допомагаємо оформити відповідні документи. Все